Жіноча міні сумочка клатч з зайцем брелоком, маленька сумка на плече з кроликом зайчиком (1082)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч з зайцем брелоком, маленька сумка на плече з кроликом зайчиком
Характеристики:
Матеріал: екошкіра+тканина;
Брелок у комплекті;
Ширина: 14,5 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 16,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Виберіть модель |
- Ціна: 829 ₴









