Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий міні рюкзак блискучий Поп іт, маленький рюкзачок Pop It для дітей
Характеристики:
Голограмні вставки + передня стінка повнофункціональний попит;
Ширина: 20 см;
Висота: 27 см;
Глибина: 9 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 800 ₴









