Кольоровий складаний жіночий гаманець портмоне з монетницею на блискавці Популярне жіноче портмоне (1034)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольоровий складаний жіночий гаманець портмоне з монетницею на блискавці Популярне жіноче портмоне
Характеристики: Матеріал: еко шкіра; Ширина: 13 см; Висота: 17,5 см; Товщина: 2 см; Малюнок: вишивка;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.08 г |
| Довжина | 175 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 360 ₴









