Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1 Zara Червоний (955КР)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1 Zara Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Сумка-рюкзак; Висота: 29 см; Ширина по низу: 28 см; Глибина: 11 см; Переваги: Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого китайського шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 150 ₴









