Жіноча міні сумочка з вишивкою, маленька сумка з квіточками (1075)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка з вишивкою, маленька сумка з квіточками Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра (добре тримає форму); Малюнок: вишивка; Плечовий ремінь на карабінах (максимальна довжина 120 см); Довжина: 24 см; Ширина на основі: 10 см; Висота: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 949 ₴









