Чоловіча сумка велика містка зі штучної шкіри в клітину Сумка для залу тренувань поїздок (1045)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка велика містка зі штучної шкіри в клітину Сумка для залу тренувань поїздок
Характеристики: Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 24 см; Висота: 36 см; Герметичний відділ для взуття; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Молния |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Да |
| Довжина: | 480 см |
| Розміри | |
| Висота | 360 см |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 1 499 ₴









