Чоловіча сумка-бананка на груди Baellery барсетка (1035)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка на груди Baellery барсетка Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі; Добре тримає форму; Висота: 21 см; Ширина: 13 см; Глибина: 4,5 см; Переваги: Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 749 ₴









