Жіночий міський рюкзак-сумка-трансформер, маленький якісний рюкзак-рюкзачок (997)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак-сумка-трансформер, маленький якісний рюкзак-рюкзачок Стильна та модна жіноча міська мінімізатор сумка, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручна та практична Характеристики Матеріал: якісна екошкіра (містить форму); Висота: 24 см; Ширина: 21 см; Глибина за основою: 13 см; Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці; Сумка-рюкзак 2 в 1; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 899 ₴








