Жіноча міні сумочка клатч Маленька сумка на ланцюжку пташка бордова зелена (771)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч Маленька сумка на ланцюжку Пінко пташка бордова зелена Характеристики Виробник: Туреччина; Матеріал: високоякісна екошкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжка + екошкіра; Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або ж укоротити в разі потреби, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина за основою: 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 899 ₴









