Якісний чоловічий рюкзак плетений чорний
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний чоловічий рюкзак плетений чорний
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра в плетеному стилі;
Щільні посилені плечові лямки (регулюються за довжиною);
Металева надійна фурнітура;
Ширина: 31 см;
Ширина за основою: 14 см;
Висота: 38 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісний чоловічий рюкзак плетений чорний |
- Ціна: 1 379 ₴







