Великий чоловічий міський рюкзак із натуральної шкіри, шкіряний портфель чорний для чоловіків
-3%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий міський рюкзак із натуральної шкіри, шкіряний портфель чорний для чоловіків
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (воля шкіра);
Висота: 40 см;
Глибина: 16 см;
Ширина: 30 см;
Якісна металева фурнітура;
Оригінальний матовий дизайн;
USB роз'єм для можливості під'єднання PowerBank або дротових навушників;
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються за довжиною;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на Viber, ми завжди на зв'язку.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 2 799 ₴









