Замшева жіноча сумочка на плече екошкіра рептилії чорна, маленька сумка для дівчат (775)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумочка на плече екошкіра рептилії, маленька сумка для дівчат Характеристики Виробник: Туреччина; Матеріал: натуральна замша (на фронтальній стороні з боків) + високоякісна екошкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 блискавки; Усередині 1 основне відділення розділене на 2 відділи центральною перегородкою на блискавці; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: екошкіра на карабінах; Довжина: 22 см; Висота: 17 см; Ширина за основою: 8,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 949 ₴









