Чоловічий шкіряний рюкзак під рептилію, міський рюкзак для чоловіків із натуральної шкіри, ранець
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний рюкзак під рептилію, міський рюкзак для чоловіків із натуральної шкіри, ранець
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (воля шкіра);
Висота: 42 см;
Глибина: 18 см;
Ширина: 32 см;
Якісна металева фурнітура;
Оригінальний дизайн у стилі рептилії (рельєфний);
Підкладка: поліестер;
Плечові лямки регулюються за довжиною;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрПікай, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 2 499 ₴









