Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка для планшета ноутбука (750)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка для планшета ноутбука
Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі.
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 29 см;
Висота ручок: 16 см;
Ширина за основою: 6 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих портфелів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 1 249 ₴









