Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна бананка сумка на груди, барсетка нагрудна з натуральної шкіри Храктеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 30 см; Ширина: 17 см; Глибина: 5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 1 600 ₴










