Якісний жіночий міський рюкзак з блискітками вушками | Жіночий міні рюкзачок з довгими вухами (731)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний жіночий міський рюкзак з блискітками вушками | Жіночий міні рюкзачок з довгими вухами чорний Храктеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості; Блискітки і стрази якісно приклеєні до поверхні, не обсипаються і дуже надійно тримаються; Ширина: 23 см; Ширина основи: 14 см; Висота: 27 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴









