Великий чоловічий клатч барсетка для документів крокодил чорний, чоловіча сумка-шумок для телефона рептилія (693)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий клатч барсетка для документів крокодил чорний, чоловіча сумка-шумок для телефона рептилія
Храктеристики:
Матеріал: якісна Еко Шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 25 см;
Висота: 16,5 см;
Товщина: 3 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 165 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Тип призначення | Великий чоловічий клатч барсетка для документів крокодил чорний, чоловіча сумка-шумок для телефона рептилія |
| Товщина | 30 см |
- Ціна: 599 ₴









