Якісна чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло, Чоловіча сумка-планшет Polo екошкіра (685F)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло, Чоловіча сумка-планшет Polo екошкіра Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і якісний варіант на кожен день. Характеристики Матеріал: якісна Екошкіра; Ширина: 24 см; Висота: 28 см; Ширина за основою: 6,5 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 099 ₴









