Комбінована стильна сумка жіноча на плече з тисненням Модна сумка жіноча з екошкіри для офісу (612М)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінована стильна сумка жіноча на плече з тисненням Модна сумка жіноча з екошкіри для офісу
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму завдяки каркасу; Довжина: 32 см; Ширина за основою: 14 см; Висота: 21 см; Висота ручок: 14 см; Плечовий ремінь — у комплекті, знімний на карабінах (максимальна довжина 120 см — регулюється);
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Оригінальна жіноча сумка на плече чорно-біла комбінована жіноча сумочка екошкіра біла чорна |
- Ціна: 1 099 ₴








