Чоловіча ділова сумка для документів на роботу офісна, модний чоловічий діловий портфель формат А4 чорний (678)
-12%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча ділова сумка для документів на роботу офісна, модний чоловічий діловий портфель формат А4 чорний
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 40 см;
Ширина за основою: 7 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 кг |
| Глибина | 70 см |
- Ціна: 1 499 ₴









