Стильна чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук, планшет, лептоп, макбук (355)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук, планшет, лептоп, макбук Храктеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 38 см; Ширина за основою: 4,5 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук, планшет, лептоп, макбук |
- Ціна: 1 300 ₴








