Модний чоловічий міський рюкзак, повсякденний місткий рюкзак на плечі для чоловіків якісний
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний чоловічий міський рюкзак, повсякденний місткий рюкзак на плечі для чоловіків якісний
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Висота: 41 см;
Ширина за основою: 29 см;
Глибина за основою: 10 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 299 ₴









