Сумка жіноча з тисненням під рептилію на плече новинка Жіночі сумки для найстильніших (664)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча з тисненням під рептилію на плече новинка Жіночі сумки для найстильніших
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра, добре тримає форму; Плечовий ремінь і брелок у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота ручок: 12 см; Висота: 23 см; Довжина: 24 см; Ширина основи: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Назва товару | |
| Назва товару | Сумка жіноча з тисненням під рептилію на плече новинка Жіночі сумки для найстильніших |
- Ціна: 935 ₴









