Жіночий рюкзак під рептилію модний і стильний міні рюкзачок міської для дівчат еко шкіра
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УВАГА! ВІДПРАВИМО з 17.10.25
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 949 ₴






