Чоловіча сумка-бананка на груди армійська барсетка на плече кросбоді камуфляжна плащівка (656)
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка на груди армійська барсетка на плече кросбоді камуфляжна плащівка Характеристики: Матеріал: плащівка + вставки з екошкіри; Ширина: 16 см; Висота: 29 см; Ширина за основою: 5 см; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється в меншу сторону);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴









