Чоловіча сумка для документів через плече чоловічий діловий портфель екошкіра А4 формат (647Ч)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для документів через плече чоловічий діловий портфель екошкіра А4 формат
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Якісна та міцна металева фурнітура;
Плечовий ремінь у комплекті;
Висота: 29 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 6 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 400 ₴









