Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат ділової екошкіри (634Ч)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат ділової екошкіри
Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі.
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра (м'яка);
Довжина: 39 см;
Висота: 29 см;
Ширина за основою: 6,5 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих портфелів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Тип | Портфель |
| Довжина: | 390 см |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 400 ₴









