Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель психолог діловий для паперів Jeep (631)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель психолог діловий для паперів Jeep Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Храктеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 39 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 14 см; Ширина за основою: 6 см; Плечовий ремінь у комплекті;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
- Ціна: 1 349 ₴









