Складний жіночий маленький гаманець чорний зі шкірозамінника Жіноче портмоне для візиток (625)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний жіночий маленький гаманець чорний зі шкірозамінника Жіноче портмоне для візиток
Характеристики Матеріал: Екошкіра; Довжина: 11,5 см; Висота: 9 см; Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 220 ₴








