Модна містка сумка жіноча через плече з тисненням Жіночі сумки для найстильніших (580)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна містка сумка жіноча через плече з тисненням Жіночі сумки для найстильніших
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра, добре тримає форму; Плечовий ремінь і брелок у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота ручок: 13 см; Висота: 20 см; Довжина: 27,5 см; Ширина основи: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 1 099 ₴






