Цікава чоловіча сумка через плече для хлопця Якісна сумка месенджер для чоловіків (509)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава чоловіча сумка через плече для хлопця Якісна сумка месенджер для чоловіків
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 33 см; Ширина: 16 см; Глибина: 8 см; Переваги: Широкі та щільні плечові лямки; Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 8 см |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вага | 600 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 1 079 ₴









