Жіночий маленький рюкзак екошкіра (199Н)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий маленький рюкзак екошкіра Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Висота: 24 см; Ширина: 18 см; Глибина: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 370 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 849 ₴









