Чоловіча крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків класична натуральна шкіра (540)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча крос-боді сумка на груди шкіряна чорна Бананка барсетка для чоловіків класична натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра);
Довжина: 32 см;
Товщина: 7 см;
Ширина: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Товщина | 5 см |
- Ціна: 1 165 ₴







