Стильна жіноча сумка (527)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Є довга ручка на плече; Довжина плечового ременя (максимальна): 120 см; Висота ручок: 12 см; Довжина: 29 см; Ширина: 12 см; Висота: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
- Ціна: 999 ₴





