Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний жіночий прогулянковий рюкзак Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Висота: 30 см; Ширина: 26 см; Глибина: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 650 ₴







