Якісний чоловічий рюкзак сумка на плече (502)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний чоловічий рюкзак сумка на плече Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі У наявності кольору: чорний/коричневий; Висота: 33 см; Ширина: 21 см; Глибина: 10 см; Переваги: Широкі та щільні плечові лямки; Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 13 см |
| Тип | Городской |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 800 кг |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 949 ₴








