Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий солом'яний мінірюкзак Характеристики: 2 в 1 — рюкзачок-сумочка (завдяки лямкам на карабінах можна носити як рюкзачок або як сумочку); Матеріал: солома; Висота: 22 см; Ширина: 18 см; Глибина: 11 см; Переваги: Тренд сезона 2020; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Не має стороннього запаху;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 11 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 550 ₴










