Стильна жіноча сумка-бананка (473)
-31%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка-бананка Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 25 см; Ширина: 15 см; Глибина: 8 см; Переваги: Яскраві та насичені кольори, красиво переливається на світлі; Візуально акуратна та компактна, але водночас досить містка; Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіночий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 449 ₴









