Жіночий розкладний гаманець органайзер на кнопці із зовнішньою монетницею Міні гаманець жіночий (400)
-3%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий розкладний гаманець органайзер на кнопці із зовнішньою монетницею Міні гаманець жіночий
Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 11,7 см; Ширина: 10 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 117 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 349 ₴








