Модний чоловічий рюкзак для міста, місткий ранець для чоловіків (393)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий шкіряний рюкзак Характеристики: Матеріал: високоякісна ПУ шкіра; Глибина: 15 см; Ширина: 30 см; Висота: 45 см;
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основне |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 899 ₴



