Маленька жіноча сумочка на плече з вишивкою квітами Модна жіноча класична сумка зі шкіри PU (378А)
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумочка на плече з вишивкою квітами Модна жіноча класична сумка зі шкіри PU
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Довжина: 24 см; Ширина: 8 см; Висота: 18 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 929 ₴









