Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для паперів Характеристики: Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 18 см; Довжина: 38 см; Товщина: 5 см; Висота: 29 см;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Стать | Унісекс |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 380 см |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 180 мм |
- Ціна: 1 200 ₴










