Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак із паєтками Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Лямки тканинні, вшиті; Висота: 25 см; Ширина: 20 см; Глибина: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 650 ₴








