Недороге якісне жіноче портмоне клатч на повну купюру на блискавці Жіночі гаманці з еко-шкіри (348)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Недороге якісне жіноче портмоне клатч на повну купюру на блискавці Жіночі гаманці з еко-шкіри
Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Висота: 19 см; Ширина: 9,5 см; Товщина: 3,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 425 ₴









