Чоловіча ділова сумка для документів, чоловічий портфель формат А4 через плече екошкіра (355)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для документів
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 4,5 см;
Висота: 29 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 290 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Довжина: | 380 см |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 300 ₴








