Чоловічий клатч гаманець Baellery (243)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий клатч гаманець Baellery Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 20,7 см; Ширина: 12 см; Висота: 4 см; Закривається на кнопку та на блискавку;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 207 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 665 ₴








