Сумка-портфель для документів А4, чоловічий портфель, шкіра чорна коричнева (354МЧ)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-портфель для документів А4, чоловічий портфель для роботи, офісна сумка ПУ шкіра чорна коричнева
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 13,5 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 6 см;
Висота: 28,5 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Ділова |
| Довжина: | 380 см |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-портфель для документів А4, чоловічий портфель для роботи, офісна сумка ПУ шкіра чорна коричнева |
- Ціна: 1 200 ₴









