Рюкзак жіночий маленький блискучий (221)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий маленький блискучий Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Висота: 23 см; Ширина: 18 см; Товщина: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 650 ₴




