Рожевий жіночий гаманець клатч на блискавці з петелькою ручкою Кольорове портмоне на повну купюру (159)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожевий жіночий гаманець клатч на блискавці з петелькою ручкою Кольорове портмоне на повну купюру
Характеристики: Каркас — металевий; Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Колір: рожевий; Довжина: 18 см; Ширина: 10 см; Висота: 2,7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 450 ₴



