Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець-шум Bailini Cowboy
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра
Товщина: 2 см;
Довжина: 10.5 см;
Висота: 19,4 см;
Закривається на кнопку;
Дивіться також й інші наші моделі гаманців
Весь асортимент гаманців і клатчів тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 194 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 380 ₴







